Výhody

Obchodní příležitost je jen natolik dobrá jako kompenzační plán, který ji podporuje. Je to fakt: společnosti s pevným základem a vysoce kvalitními výrobky se může dařit pouze tehdy, když bude nabízet lukrativní, agresivní a obohacující obchodní příležitosti.

Synergy plán nabízí báječnou odměnu 55 % , založenou na principu týmové práce a spolupráce – vaše kompenzace je přímo svázána s úspěchem vašich obchodních partnerů.

Firemní Mega-Match prémie – vydělávate 100% základní provize Vámi osobně sponzorovaných členů týmu. Žádný podvod, žádné omezení počtu lidí.

Jednoduše řečeno: když roste vaše podnikání a vaši partneři uspějí,uspějete i Vy.

Lukrativní obchodní příležitosti, produkty a jedinečná firemní kultura Synergy, tvoří jednu z nejvíce loajálních prostředí v branži. Zákazníci a distributoři pracují pro společnost déle a vydělávají více než je typické pro tuto činnost.

Lukrativní obchodní příležitosti, produkty a jedinečná firemní kultura Synergy, tvoří jednu z nejvíce loajálních prostředí v branži. Zákazníci a distributoři pracují pro společnost déle a vydělávají více než je typické pro tuto činnost.

Kompenzační plán

Když si představíte budoucnost, co vidíte? Každý den stejnou dřinu nebo finanční nezávislost a možnost vybrat si každý den, jak strávíte svůj čas?

Když jsou Vašimi cíly zdraví a svoboda, finanční plán Mega-Match od Synergy Vám tyto cíly pomůže dosáhnout . Tento jedinečný plán vyplácí každý měsíc 55% odměn z prodeje (po zaplacení Fast Start a Elite Rebate každý měsíc). Žádný jiný hospodářský plán se s tímto nemuže měřit.

Navíc tento kompenzační plán umožnuje sedm možností výdělku peněz, abyste mohli dosáhnout svých osobních finančních cílů a ekonomického úspěchu, o němž jste vždycky snili. Zveme Vás k prohlédnutí si našeho plánu a přemýšlejte, jak muže pozitivně ovlivnit Váš život.

 

1) Maloobchodní prodej produktů: Nakupujte produkty, prodávajte je po ucelených baleních nebo jednotlivě a vydělávejte navrhovanou 30% marži.

Produkty prodáváte přímým prodejem, nebo MO se zaměřením na zdraví, welness, fitcentrum.

2) Fast Start Bonus: Tento bonus získáte při všech prvních objednávkách Vámi osobně sponzorovaných a aktivních partnerů.

Registrace 600 b - odměna 90 EU

Registrace 200 b-  odměna 30 EU

3) Elite Rebate: Získejte 25 % slevu na veškeré produkty prodané ponad požadovaný měsíční kvalifikační prodej.

Platí pro objednávky nad 200 b.

Další provize získáte díky Elite Honours- podmínky pro rok 2017 upřesníme.....

4) Základní províze: Obdržíte 6% provizi z celkového obratu slabší linie Vaší skupiny, bez omezení úrovně.

5) Mega-Match: Vyplaceno bude 100% základní provize Vámi sponzorovaných členů týmu

6) Leadership Bonus: Vydělejte si svůj procentuální podíl ze své centrální linie, založený na objemu ostatních linií

7) Global Share Bonus: Když ve své centrální linii dosáhnete 400.000 CV, získáte navíc podíl z celkového CV společnosti.

Chcete mít produkt zadarmo a zahájit s námi spolupráci ?

Týmová spolupráce je základem úspěšného podnikání

  • Hledáte na internetu možnosti výdělků a přivýdělků?
  • Hledáte opravdu důvěryhodné firmy?
  • Chcete si vytvořit doplňkový příjem při zaměstnání?
  • Nebo se chcete stát finančně nezávislými?

Ozvěte se nám !!!

tel: 773558996

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím