Synergyworldwide Sada na hubnutí 2x SLM smart,1xE9,1xBP

Synergyworldwide Sada na hubnutí. Pokud chcete zdravě zhubnout,nemít hlad a zároveň tělu dodat všechny živiny a vitamíny, je právě pro Vás vhodná tato sada, která obsahuje: 2x SLM SMART koktejl s příchutí vanilka a čokoláda, 1x BODY PRIME pro spávné vylučování a 1x E9 pro energii.
Cena celkem
4 600 Kč
Kód produktu
243
Výrobce
Synergy WorldWide
Popis
Diskuse
Hodnocení

Synergyworldwide Sada na hubnutí.
Pokud chcete zdravě zhubnout,nemít hlad a zároveň tělu dodat všechny živiny a vitamíny, je právě pro Vás vhodná tato sada, která obsahuje: 2x SLM SMART koktejl s příchutí vanilka a čokoláda, 1x BODY PRIME pro správné vylučování a 1x E9 pro energii.

Spolu s E 9 energetickým nápojem máme skvělé výsledky při hubnutí.Koktejl zasytí, postupně uvolňuje 3 kvalitní bílkoviny a vy nemáte pocit hladu.

Jedinečná krystalická fruktóza!

SLM_Smart

SLM smart Program hubnutí je jednoduchý,  uspokojivý a efektivní. Při tolika možnostech  hubnutí, které se snaží přitáhnout Vaši pozornost,  si můžete být jistí, že jste si vybrali ten správný  produkt, který Vám pomůže vést zdravější a  šťastnější život. SLM smart poskytuje přímý přístup  k cvičením a stravě, a také k cenným živinám, které  Vaše tělo potřebuje. SLM smart Program je navržen  tak, aby byl kompletní – plný chutné náhrady stravy  v podobě koktejlů, mírných cvičení, dostatku vody a  na živiny bohatých potravin. Úroveň Vašeho  závazku k SLM smart programu bude diktovat Váš  úspěch. Je Vaše cílová váha na dosah.

BODY PRIME

Body Prime připraví váš trávicí systém na jakýkoliv zdravotní režim. Díky významnému množství hořčíku přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a cenné rovnováze elektrolytů. Tyto faktory jsou pro váš systém perfektními základy k zahájení dalšího zdravotního programu. Body Prime má účinnou recepturu, která na vás bude postupně působit. Jablečný pektin a prášek ze sušených švestek společně tvoří většinu objemu jedné dávky. Díky tomu  Body Prime je jemná kombinace dobře známých zdrojů ovoce.

E9

  • Dlouhotrvající zdravá energie prostřednictvím jedinečného nízkokalorického složení
  • Přispívá k přirozené činnosti metabolismu plného energie
  • Hraje roli při snížení únavy a vyčerpání
  • Přispívá k normální psychické a duševní činnosti
  • Podporuje přirozenou schopnost těla produkovat energii
  • Úžasná příchuť Piña colada
  • Slazené steviol glykosidy, které se přirozeně vyskytují v listech stevie
0,0
Bez hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Napsat vlastní recenzi
Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskusi.
Položit dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím