Synergy Worldwide SLM Smart 1 kg

Synergy SLM SMART -1005 g příchuť vanilka, čokoláda . Můžete snížit svůj denní příjem kalorií nahrazením snídaně SLMsmart náhradou stravy v podobě koktejlu. Pro zlepšení efektu hubnutí, nahraďte snídaně a jedno z dalších jídel náhradou stravy. Tato jedinečná formula obsahuje tři kvalitní bílkoviny, které Vám pomohou udržet si pocit spokojenosti a zároveň dodají Vašemu tělu 23 vitamínů a minerálů.
Cena celkem
1 550 Kč
Kód produktu
42
Výrobce
Synergy WorldWide
Popis
Soubory
Diskuse
Hodnocení

https://www.youtube.com/watch?v=_UMH6y4-U9k

https://www.youtube.com/watch?v=8DBLUUyimh4

Můžete snížit svůj denní příjem kalorií nahrazením snídaně SLMsmart náhradou stravy v podobě koktejlu. Pro zlepšení efektu hubnutí, nahraďte snídaně a jedno z dalších jídel náhradou stravy. Tato jedinečná formula obsahuje tři kvalitní bílkoviny, které Vám pomohou udržet si pocit spokojenosti a zároveň dodají Vašemu tělu 23 vitamínů a minerálů.

Pro zesílení hubnutí, nahraďte dvě jídla denně Náhradou stravy. Do Vašeho denního režimu přidejte 1-2 porce E9 pro zvýšení energie, abyste mnohem jednodušeji dosáhli svých cílů hubnutí. Tato jedinečná formula obsahuje tři kvalitní bílkoviny, které Vám pomohou udržet si pocit spokojenosti a zároveň dodají Vašemu tělu 23 vitamínů a minerálů.


 

  SLMsmart Shake e9 Sticks
Kontrola nebo udržení váhy Nahraďte 1 jídlo denně 1-2 balení za den
Hubnutí Nahraďte 2 jídla denně 1-2 balení za den

 

SLM_Smart

SLM smart Program hubnutí je jednoduchý,  uspokojivý a efektivní. Při tolika možnostech  hubnutí, které se snaží přitáhnout Vaši pozornost,  si můžete být jistí, že jste si vybrali ten správný  produkt, který Vám pomůže vést zdravější a  šťastnější život. SLM smart poskytuje přímý přístup  k cvičením a stravě, a také k cenným živinám, které  Vaše tělo potřebuje. SLM smart Program je navržen  tak, aby byl kompletní – plný chutné náhrady stravy  v podobě koktejlů, mírných cvičení, dostatku vody a  na živiny bohatých potravin. Úroveň Vašeho  závazku k SLM smart programu bude diktovat Váš  úspěch. Je Vaše cílová váha na dosah.

Komponenty:

    • Náhrada stravy SLMsmart
    • Nezbytné potraviny
    • Cvičení
    • Doplňkové produkty

Klíčové složky:

Proteinová směs:

SLMsmart náhrada stravy obsahuje tři zdroje bílkovin: syrovátku, sóju a kasein. Proteiny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Aminokyseliny ze syrovátkového proteinu se objeví v krvi téměř okamžitě po konzumaci. Následně se objeví aminokyseliny, přítomné v sójovém proteinu a potom kaseinové bílkoviny. Společně tyto energetické složky přinesou Vašemu tělu pocit spokojenosti a připraví je na další den.

Energetická směs:

Zdravé sacharidy a tuky, které se nacházejí v SLMsmart náhradě stravy byly formulovány tak, aby se staly palivem pro Váš metabolismus a dodávaly energii, kterou životní úkoly vyžadují . Maltodextrin, řepkový olej a slunečnicový olej jsou jen některé ze složek, které Vám pomůžou udržet správnou hladinu energie, být spokojeným a dosáhnout cílové váhy.

Směs vitaminů a mineralů: Vzhledem k tomu, že SLMsmart náhrada stravy obsahuje důležité živiny, které by se měly nacházet ve vyváženém jídle, včetně vápníku, železa, draslíku a vitamínů skupiny B, může ona působit jako efektivní alternativa k normální snídani, obědu nebo večeři.

Náhrada stravy SLMsmart – časté dotazy

Mohu dát tento výrobek svým dětem?

Hodnoty živin uvedené v jedné porci tohoto koktejlu jsou určeny k doplnění nutriční potřeby dospělého člověka místo jednoho denního jídla. I když je tento výrobek pro většinu lidí bezpečný, neměl by být podáván dětem nebo osobám, které jsou alergické na jakoukoli z přísad obsažených v náhradě stravy SLMsmart nebo takové přísady dobře nesnáší.

Může se smíchat náhrada stravy SLMsmart s něčím jiným než s mlékem nebo vodou?

Ano. Podle chuti lze použít mandlové mléko, sójové mléko nebo jiné tekutiny. Do koktejlu lze také jako obohacení přidat banány, bobulovité plody, špenát, kakao a jiné zdravé látky.

Proč je v náhradě stravy SLMsmart fruktóza?

Krystalická fruktóza, taktéž známá jako ovocný cukr, je považována za nízkoglykemické sladidlo a zlepšuje chuť koktejlu, současně také poskytuje příznivý zdroj energie. Krystalická fruktóza by neměla být zaměňována s kukuřičným sirupem s vysokým obsahem fruktózy.

Existují v náhradě stravy SLMsmart nějaké doplňky pocházející z geneticky modifikovaných organismů (GMO)?

Všechny přísady v zdravém koktejlu SLMsmart byly ověřeny jako přísady nepocházející z GMO. Pro informaci spotřebitele musí být každá geneticky modifikovaná složka uvedená na etiketě výrobku podle nařízení EU o geneticky modifikovaných potravinách a krmivech.Absence tohoto oznámení ujišťuje naše zákazníky o tom, že náhrada stravy SLMsmart od společnosti Synergy je výrobkem neobsahujícím GMO.

http://www.kaloricketabulky.cz/slmsmart-synergy-worldwide/

0,0
Bez hodnocení
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Napsat vlastní recenzi
Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskusi.
Položit dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím