Synergy Worldwide

Špičkové výrobky pro očistu a vitalitu lidského těla.

Když uvidíte logo Synergy,můžete si být jisti,že získáváte jedinečné, zdraví prospěšné výrobky,které uspokojí spotřebitelé dbající o své zdraví, po celém světě. Každý z našich jedinečných vzorců splňuje nejvyšší technické standardy a zahrnuje nejmodernější technologie a suroviny. Tyto produkty pracují společně aby dramaticky zlepšili vaše zdraví, vzhled a duševní postoj.

Jednou z nejvíce život ohrožujících situací je ucpání cév. Jedná se o pozvolný proces, trvající po celou dobu života. V lidském těle se nachází zhruba 100 000 kilometrů cév, které zabezpečují výživu pro tělo, kůži, přivádějí kyslík a odvádějí nebezpeční toxiny z organismu a tím zabezpečují správné fungování organismu.


Rychlé životní tempo, stresové situace a konzumní způsob života vede k urychlení procesu stárnutí. Zcela paradoxně celoroční dostupnost rozličných druhů ovoce a zeleniny není pro organizmus příliš povzbuzující. Většinou se jedná o potraviny s nízkou výživovou hodnotou, kterou jim ubírá nutnost masové produkce, používání chemikálií, sklizeň v době nedostatečné zralosti apod.

Řešení nabízí právě Synergy WorldWide a její koncept V3.

Právě tímto uceleným přístupem se společnost liší od obdobné konkurence. Je nutné uvědomit si, že ani produkty společnosti Synergy WorldWide nejsou zázrakem a nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Mohou však díky patentované koncepci „V3“ významně aktivovat všechny důležité tělní systémy (krevní oběh, imunitní systém, lymfatický systém, nervový systém apod.)


Pozitivní účinky na organismus jsou patrné téměř okamžitě. Především je to díky ucelené koncepci a aktivaci jednotlivých systémů v rámci celku a tím nastartování fungování všech důležitých systémů v těle.


Prostřednictvím synergické výživy V3 aktivizujeme všech 10 systémů v našem těle a dostaneme je do rovnováhy tak, jak to dosud nebylo možné.

Filtrování dle ceny
0 Kč
0 Kč

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím