SLM SMART koktejl 1005 g - program hubnutí

Objednávky, ceny ..volejte 773558996, email: synergyprodukt@seznam.cz

Ceny Vám upravíme na míru , dle dohody :-)))

viz. info na úvodní straně....

 

 

Spolu s E 9 energetickým nápojem máme skvělé výsledky při hubnutí.Koktejl zasytí, postupně uvolňuje 3 kvalitní bílkoviny a vy nemáte pocit hladu.

Jedinečná krystalická fruktóza!

SLM_Smart

SLM smart Program hubnutí je jednoduchý,  uspokojivý a efektivní. Při tolika možnostech  hubnutí, které se snaží přitáhnout Vaši pozornost,  si můžete být jistí, že jste si vybrali ten správný  produkt, který Vám pomůže vést zdravější a  šťastnější život. SLM smart poskytuje přímý přístup  k cvičením a stravě, a také k cenným živinám, které  Vaše tělo potřebuje. SLM smart Program je navržen  tak, aby byl kompletní – plný chutné náhrady stravy  v podobě koktejlů, mírných cvičení, dostatku vody a  na živiny bohatých potravin. Úroveň Vašeho  závazku k SLM smart programu bude diktovat Váš  úspěch. Je Vaše cílová váha na dosah.

Komponenty:

  • Náhrada stravy SLMsmart
  • Nezbytné potraviny
  • Cvičení
  • Doplňkové produkty

Náhrada stravy.

Můžete snížit svůj denní příjem kalorií nahrazením snídaně SLMsmart náhradou stravy v podobě koktejlu. Pro zlepšení efektu hubnutí, nahraďte snídaně a jedno z dalších jídel náhradou stravy. Tato jedinečná formula obsahuje tři kvalitní bílkoviny, které Vám pomohou udržet si pocit spokojenosti a zároveň dodají Vašemu tělu 23 vitamínů a minerálů.

Pro zesílení hubnutí, nahraďte dvě jídla denně Náhradou stravy. Do Vašeho denního režimu přidejte 1-2 porce E9 pro zvýšení energie, abyste mnohem jednodušší dosáhli svých cílů hubnutí. Tato jedinečná formula obsahuje tři kvalitní bílkoviny, které Vám pomohou udržet si pocit spokojenosti a zároveň dodají Vašemu tělu 23 vitamínů a minerálů.

Klíčové složky:

Proteinová směs:

SLMsmart náhrada stravy obsahuje tři zdroje bílkovin: syrovátku, sóju a kasein. Tyto 3 složky se postupně uvolňují a vy nemáte hlad p dobu několika hodin.Proteiny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Aminokyseliny ze syrovátkového proteinu se objeví v krvi téměř okamžitě po konzumaci. Následně se objeví aminokyseliny, přítomné v sójovém proteinu a potom kaseinové bílkoviny. Společně tyto energetické složky přinesou Vašemu tělu pocit spokojenosti a připraví je na další den.

Energetická směs:

Zdravé sacharidy a tuky, které se nacházejí v SLMsmart náhradě stravy byly formulovány tak, aby se staly palivem pro Váš metabolismus a dodávaly energii, kterou životní úkoly vyžadují . Maltodextrin, řepkový olej a slunečnicový olej jsou jen některé ze složek, které Vám pomůžou udržet správnou hladinu energie, být spokojeným a dosáhnout cílové váhy.

Směs vitaminů a mineralů: Vzhledem k tomu, že SLMsmart náhrada stravy obsahuje důležité živiny, které by se měly nacházet ve vyváženém jídle, včetně vápníku, železa, draslíku a vitamínů skupiny B, může ona působit jako efektivní alternativa k normální snídani, obědu nebo večeři.

Nezbytné potraviny

Víte, jak to funguje. Zdravé tělo vyžaduje výživu, která se nachází v zelenině, ovoci, v bílkovinách, v mléčných a celozrnných výrobcích. Měli byste myslet na to, co jíte, když nenahrazujete jídlo SLMsmart náhradou stravy. Ti, kteří plánují své týdenní jídlo a pití budou vidět lepší výsledky než ti, kteří startujou do nového týdne s volným plánem nebo bez plánu vůbec. Přístup ke zpracovaným potravinám, které mají vysoký obsah kalorií a nabízejí malou nebo žádnou výživnou hodnotu je velmi snadný. Tyto produkty často obsahují rafinovanou mouku a cukr, které Vám přidají centimetrů kolem pasu. Je také snadné jíst bez přemýšlení o velikosti porcí. Naštěstí potraviny, které mají vysoký obsah živin, včetně vlákniny a bílkovin, jsou jedny z nejvíce zasycujících potravin. A dobrá zpráva! Můžete jíst všechnu zeleninu, kterou jen chcete.

Držte se těchto pravidel při přípravě jídla, doporučeného SLMsmartem:

 • 1 porce bílkovin
 • 1 porce celozrnných výrobků
 • 1-2 porce zeleniny / ovoce

Můžete také přidat porce mléka a mléčných výrobků, pokud jste dřív nepřijali dvě porce těchto výrobků nahrazením dvou jídel náhradou stravy.

Cvičení:

cvičení se SLM

Ať už jste u svého pracovního stolu, jedete z práce, nebo relaxujete doma, trávíte  většinu svého dne sezením. SLMsmart Program Vás vyzývá k změně tohoto sedavého způsobu života a ke cvičení po dobu nejméně 30 minut, pět dnů v týdnu. Dokonce i malé množství aktivity zesílí srdce na cestě k posilování Vašeho těla a k zrychlení Vašeho metabolismu. Pokud nemáte formu, je to v pořádku! Každý musí někde začít. Začněte chozením, a čím více se bude zlepšovat Vaše úroveň fitnessu tím budou stoupat i Vaše ambice. Vyhecujte se a začněte běhat, jezdit na kole nebo dělat pěší turistiku. Možnosti jsou nekonečné. Najděte si aktivity, které máte rádi a užívejte si svých 30 minut.

Náhrada stravy SLMsmart – časté dotazy

Mohu dát tento výrobek svým dětem?

Hodnoty živin uvedené v jedné porci tohoto koktejlu jsou určeny k doplnění nutriční potřeby dospělého člověka místo jednoho denního jídla. I když je tento výrobek pro většinu lidí bezpečný, neměl by být podáván dětem nebo osobám, které jsou alergické na jakoukoli z přísad obsažených v náhradě stravy SLMsmart nebo takové přísady dobře nesnáší.

Může se smíchat náhrada stravy SLMsmart s něčím jiným než s mlékem nebo vodou?

Ano. Podle chuti lze použít mandlové mléko, sójové mléko nebo jiné tekutiny. Do koktejlu lze také jako obohacení přidat banány, bobulovité plody, špenát, kakao a jiné zdravé látky.

Proč je v náhradě stravy SLMsmart fruktóza?

Krystalická fruktóza, taktéž známá jako ovocný cukr, je považována za nízkoglykemické sladidlo a zlepšuje chuť koktejlu, současně také poskytuje příznivý zdroj energie. Krystalická fruktóza by neměla být zaměňována s kukuřičným sirupem s vysokým obsahem fruktózy.

Existují v náhradě stravy SLMsmart nějaké doplňky pocházející z geneticky modifikovaných organismů (GMO)?

Všechny přísady v zdravém koktejlu SLMsmart byly ověřeny jako přísady nepocházející z GMO. Pro informaci spotřebitele musí být každá geneticky modifikovaná složka uvedená na etiketě výrobku podle nařízení EU o geneticky modifikovaných potravinách a krmivech.Absence tohoto oznámení ujišťuje naše zákazníky o tom, že náhrada stravy SLMsmart od společnosti Synergy je výrobkem neobsahujícím GMO.

 
Zobrazit všechny filtry
1 500 Kč
4 700 Kč
Výrobce
Doporučené
Nejprodávanější
Nejdražší
Nejlevnější
Synergy Worldwide SLM Smart 2 x 1 kg Synergy Worldwide SLM Smart 2 x 1 kg
Synergy SLM SMART -1005 g příchuť vanilka, čokoláda . Můžete snížit svůj denní příjem kalorií nahrazením snídaně SLMsmart náhradou stravy v …
3 100 Kč
Na dotaz
Synergy Worldwide SLM Smart 1 kg Synergy Worldwide SLM Smart 1 kg
Synergy SLM SMART -1005 g příchuť vanilka, čokoláda . Můžete snížit svůj denní příjem kalorií nahrazením snídaně SLMsmart náhradou stravy v …
1 550 Kč
Na dotaz
Synergyworldwide Sada na hubnutí 2x SLM smart,1xE9,1xBP Synergyworldwide Sada na hubnutí 2x SLM smart,1xE9,1xBP
Synergyworldwide Sada na hubnutí. Pokud chcete zdravě zhubnout,nemít hlad a zároveň tělu dodat všechny živiny a vitamíny, je právě pro Vás vhodná …
4 600 Kč
Na dotaz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím