PURIFY KIT MIKROBIOME

ZAČÍNÁME U JÁDRA

Výživové doplňky dlouhá léta cílily na jednotlivé tělové systémy. Tato řešení se nicméně dostatečně nezabývala jádrem celkového zdraví, jak mu rozumíme dnes.

Nejnovější vědecké objevy odkryly fascinující vnitřní ekosystémy v každém z nás, které nazýváme mikrobiomy. Tato komplexní síť bakterií, hub a mikroflóry se soustředí hlavně ve střevech a ovlivňuje zdraví doslova všech systémů v lidském těle. Mikrobiom představuje 90 % buněk, ze kterých jsme tvořeni. Tyto buňky mohou pracovat pro nás, nebo proti nám.

Společnost Synergy WorldWide společně s vědci, výzkumníky a lékaři v Hughesově středisku pro výzkum a inovace The Hughes Center for Research and Innovation vytvořila podrobný návrh patentovaných řešení určených k vyčištění, posilnění a ochraně těla, k čemuž se využívá mikrobiom.

  Mikrobiom je společenství ”dobrých a špatných” mikroorganismů, které zevnitř i vně obývají lidské tělo. Naprostá většina této mikroflóry se nachází v trávicím a střevním traktu. Zatímco většina zdravotnických společností řeší symptomy onemocnění, Synergy WorldWide přistupuje k metabolickému zdraví a celkové kondici celostně, na základní úrovni, přičemž elitní zdraví zajišťuje prostřednictvím mikrobiomu. Metabolické procesy podporují funkci tělních orgánů a systémů včetně kardiovaskulární funkce, zažívání a přeměny živin na energii. Metabolická funkce je základem života.

 

 

Zobrazit všechny filtry
6 400 Kč
6 600 Kč
Výrobce
Doporučené
Nejprodávanější
Nejdražší
Nejlevnější
Purify Kit Mikrobiome Purify Kit Mikrobiome
OČIŠŤUJÍCÍ SADA- tlusté střevo,mikrobiom pokožky, mikrobiom poševní sliznice, mikrobiom dutiny ústní a střevní mikrobiom. Očišťující sada …
6 500 Kč
Skladem 0 ks

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím