Jak užívat....

Produkty SYNERGYWORLDWIDE - námi doporučované užívání, které se nám osvědčilo u nás i klientů....

Dávky můžeme podle potřeby ještě upravit ...v případě nejasností volejte....

Pro celkovou očistu těla a správné nastartování zdravého životního stylu doporučujeme začí se systémem PURE 21- detoxem na 21 dní.

Je to velice účinný systém, při kterém je o Vás postaráno a cítíte se plní energie a zdraví. Navíc Vám ubude pár kil....Ráno: ( 1/2 před/nebo po jídle) ...2 malé lžičky PHYTOLIFE dáme do 2 dcl neperlivé vody, vypijeme ( můžeme také  dát do 1,5 l neperlivé vody 2 lžičky PHYTOLIFE a popíjíme.dopoledne  ..pokud máme trávicí problémy, problémy se zažíváním, můžeme   také v koncentrované podobě vypít 2-3 x 1 štamprli, (před jídlem – podpoří se trávení), přes den vypít hodně vody!
Obsah lahví vždy protřepeme!!! a dáme do lednice...a poté dáme

           1 štamprli  MISTIFY

Dopoledne : ( při pití kávy odstup cca 2 hodiny) nasypeme 1 dávku PROARGI 9+ do sklenice neperlivé vody.(zamícháme do rozpuštění) maximální dávka je nejvíce 4xdenně ..neskutečné na regeneraci a upravuje tep a srdeční činnost,viz návod.

Odpoledne: ( při pití kávy odstup cca 2 hodiny) nasypeme 1 dávku PROARGI 9+ do sklenice neperlivé vody.(zamícháme do rozpuštění)

Večer: ( nejlépe před spaním) 1 štamprle MISTIFY

Před spaním dáme 2 lžičky Phytolife do 2 dcl neperlivé vody...po 14 dnech stačí 1x denně


Musíme počítat s tím, že zpočátku budeme více vylučovat, tělo se zbavuje nánosů ve střevech a čistí se od škodlivin....je vhodné pomocí papírků kontrolovat kyselost v moči...pokud jsme více zakyseleni, zvednem dávku.

Klientům, kteří mají problémy se zácpou, doporučujeme zakoupit BODY PRIME. Tento produkt obsahuje hořčík, jablečný pektin a prášek ze sušených švestek a opravdu Vám uleví....užívá se ráno 1 kapsle+ večer 1 kapsle, nebo ráno 2 kapsle spolu s Phytolife...v případech, kde je větší problém a klient se vyprazdňuje třeba 1x za 4 dny ( což bohužel vidíme u našich zákazníků) zvýšíme dávkování na 2 kapsle ráno+ 2 kapsle večer...

e9- nejen pro sportovce...TOP Produkt !!!Čistě přírodní !!!! Pokud jsme unavení, přepracovaní...
snižuje únavu, dodává energii...1 až ale max 2 sáčky denně.
Pro sportovce:
Před tréningem smíchat 1x Pro argi + E9...
Po tréningu 1x PRO ARGI na regeneraci...

SLM SMART koktejl - zařaďte 1x denně místo jídla....při cíleném hubnutí 2x denně + ostatní produkty.

 

Filtrování dle ceny
0 Kč
0 Kč

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím